Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

O nas

o nas

Witamy na stronie Galerii Uroczy Zakątek – studio florystyki ślubnej

Nasza firma specjalizuje się we florystyce ślubnej. Projektujemy i wykonujemy dekoracje kwiatowe od bukietu ślubnego, biżuterii kwiatowej po całą oprawę wesela ( dekoracja sali, kościoła, samochodu oraz dekoracja ślubu w plenerze).

Jednym z najważniejszych elementów ślubu i wesela są kwiaty. To właśnie dekoracja kwiatowa całkowicie zmienia oprawę ślubu. Rozjaśnia zarówno salę weselną jak i kościół, nadając całej uroczystości lekkości z nutką romantyzmu i elegancji.
Wierzymy, że dzięki naszym kompozycjom kwiatowym wyjątkowe chwile staną się niezapomniane.
Mamy nadzieję, że pary młode również docenią potęgę, jaką niesie za sobą oprawa florystyczna ślubu, dlatego zapraszamy do zapoznania i skorzystania z naszej oferty.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami pisząc na adres mailowy:

galeria-uroczyzakatek@wp.pl lub zadzwoń 500 275 415 a my chętnie spotkamy się z Tobą, zaprojektujemy i wykonamy dekorację Twoich marzeń.

Ponadto nasza firma zapewnia również obsługę w zakresie dekoracji wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: komunie, chrzciny, rocznice i jubileusze, urodziny, imieniny, eventy.

W okresie świąt Bożego Narodzenia, świat Wielkanocnych można u nas zamówić dekorację, aby przystroić swoje mieszkanie na ten wyjątkowy i magiczny czas.

Po przez kompozycje kwiatowe wykonane przez nas będziemy mogli uczestniczyć w Waszych wyjątkowych chwilach co będzie dla nas wielkim zaszczytem.

Jesteśmy dynamiczną firmą. Wyróżnia nas kreatywność, oryginalność, kompleksowość oraz duże wyczucie estetyczne poparte wykształceniem plastycznym i florystycznym.

Stawiamy na profesjonalizm.

Świadczymy usługi w całym województwie śląskim. Nasz zespół podchodzi indywidualnie i profesjonalnie do każdego klienta, aby w pełni zrealizować Wasze oczekiwania.

 

 

Z a u f a j   p r o f e s j o n a l i s t o m

 

 

 

 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Galeria UROCZY ZAKĄTEK – studio florystyki ślubnej,
dekoracje kwiatowe na wszystkie okazje
pracownia – Chorzów, ul.
Cmentarna 24/10  ( I piętro )
Telefon:   500 275 415
E-mail: galeria-uroczyzakatek@wp.pl